Hakkımızda

Assa Konteyner ve Yapı Malzemeleri olarak, kurulduğumuz ilk yıllarda küçük butik bir atölyeden yola çıkarak emin adımlarla ve bilinçli bir büyümeyle 3 adet atölye ve Türkiye çapında uluslar arası standartlara sahip bir çok depoyla çalışmaktadır. Kurucumuz Atalay ALTAY tarafından kurulan kuruluşumuz, müşteri memnuniyetinden ve kaliteli imalatından asla ödün vermeyen bir kadroya sahiptir. Bununla birlikte uygun fiyat politikasını hedef almıştır.

Konteyner ve prefabrik yapı sektöründe uzmanlaşmış firmamız, müşterilerine hızlı, ekonomik, dayanıklı ve estetik yapılar sunmaktadır. Assa Konteyner ve Yapı malzemeleri, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayarak özelleştirilmiş çözümler sunabilmektedir. Ayrıca yüksek kaliteli malzemeler kullanarak üretilen yapılar, müşterilerin uzun yıllar boyunca güvenli ve sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşamalarını sağlar.

12
7
1,256
4
Neden Biz?

Sunduğumuz hizmetlerimizde 3 ana değeri her zaman ön planda tutarız.

Ürünlerimiz teknik olarak sağlam, bu nedenle müşteri hizmetlerine odaklanabiliriz.

Sunduğumuz ürünlerin her zaman arkasındayız ve güvenilirliğin, kaliteli ve hızlı servis ile sağlandığının bilincindeyiz.

Durum ne olursa olsun en iyi çözümü, en uygun maliyet ve en hızlı şekilde sizlere sağlamak bizim birincil önceliğimizdir.